Wyszukiwarka
GALERIA PRZYJACIÓŁ

Janusz Zagórski
dziennikarz, badacz, popularyzator nauki, społecznik... i wiele innych. Po prostu Człowiek- Instytucja... więcej

Jurek Milewski, czyli Szaman Miejski
Lubi zaglądać w przyszłość.
Jego pasje to   numerologia i tarot ... więcej

 

Marcin Trygar
zwany przez przyjaciół Jezus. Można go spotkać w przejściach podziemnych Wrocławia jak... bębni. I TO  JAK!

Krysia Tyszkowska

Strażniczka Dni Kalendarza Majów- rozumie go i czuje niewyobrażalnie więcej   

Krysia o reinkarnacji...więcej

Kamil Rogiński Tekst Kamila o instrumentach, które robi, znalazłam na forum Shamanika i od razu wiedziałam, czego do tej pory brakowało na tych stronkach... więcej

Stasia Opyd  Oprócz tego, ze uwielbia góry i nature, gra tez na gongu i spiewa... wiecej

Linki do ciekawych stron

http://osho.prv.pl   strona Fundacji Przyjaciół Osho w Polsce. To od nich- a dokładnie od warsztatów Bodhy wszystko się u mnie zaczęło...

http://www.youtube.com/watch?v=dIyngFN35P0&feature=related     Eckhart Tolle PL - Dobry wywiad. 1 / 7  O istocie tzw. "Rozwoju Duchowego" opowiada w prosty sposób ktoś, komu się TO przytrafiło... Prosto, pięknie i w samo sedno.

http://forumzn.katalogi.pl/oswiecenie    jeszcze o tzw. OŚWIECENIU: usystematyzowane.

scalenieduszy.pl  Oczyszczanie energetyczne Bartosz Kazibudzki

ezoteryczneporady.pl Agnieszka Orzechowska - Uzdrawianie i Jasnowidzenie    

domprzestrzeni.pl Medytacja i Uzdrawianie Śląsk

teczowaperla.pl  Kultura i magia buddyjska

variabiles.pl   Obrazy energetyczne, przedmioty magiczne, mandale

niejedzenie.info   strony, które odkryłam podczas intensywnych przemian w pracy z dźwiękiem. Bardzo praktyczne (głównie książka Joachima szbj oraz forum), bez wzgledu na to, czy się wierzy, czy nie, w przedstawiony na nich model Rzeczywistości. Mnóstwo opisów i porad dotyczących zdrowego odżywiania, postów leczniczych oraz... rozwoju duchowego. Ukazują, odczarowują i przybliżają inedię. Przydatne w czasie intensywnej pracy z ciałem.

A ze stron dźwiękowych:

http;//www.toneoflife.com  strony Tomka, który koncertuje i organizuje kąpiele w dźwiękach w Polsce, głównie w Krakowie, Bielsku-Bialej, Porabce i Warszawie oraz- częściej- za granicą. Kiedy Polskę odwiedza Don Conreaux, koncertują razem.

http://didgeridoo.republika.pl/  portal poświęcony temu instrumentowi magicznemu :). Niskie, bardzo głębokie i silnie wibrujące dźwięki didgeridoo doskonale współbrzmią z gongiem i misami dźwiękowymi. Podobnie jak gong urzekają  od pierwszego usłyszenia.

 http://peterhess-akademia.pl  oficjalna strona Stowarzyszenia Masażystów Dźwiękiem wg metody Petera Hessa. Skarbnica wiedzy na temat uzdrawiającej mocy dźwięku mis i gongu.

http://www.taniec-afro.com   stronki Madzi Pełech, tańczącej i śpewajacej jak prawdziwa Murzynka. Tańczy niesamowicie "zjawiskowo"; miałam okazję widzieć jej występ w "Szczypcie świata" we Wrocławiu. Stronka skromna, dźwięki proste, transowe, niezwykle "energetyzujące".

http://www.youtube.com/watch?v=gQRHQP2FPIw&feature=related przykład śpiewu gardłowego (alikwotowego) w wykonaniu śpiewaka z Tuvy na Syberii (jedno z nielicznych miejsc na świecie, gdzie ten rodzaj wydobywania głosu przetrwał). Podobnie jak z gongiem- nagranie nie oddaje niezwykłych wibracji, które temu towarzyszą na żywo.
http://www.youtube.com/watch?v=xw9hizi5heM&feature=fvw  inne przykłady+ info (po angielsku)

http://dobrewibracje.org.pl/nasza-galeria-filmow/     linki do 18 audycji NTV z cyklu: Duchowe Oblicza Muzyki.

powered by AdvaCMS