Wyszukiwarka
GALERIA PRZYJACIÓŁ

Janusz Zagórski
dziennikarz, badacz, popularyzator nauki, społecznik... i wiele innych. Po prostu Człowiek- Instytucja... więcej

Jurek Milewski, czyli Szaman Miejski
Lubi zaglądać w przyszłość.
Jego pasje to   numerologia i tarot ... więcej

 

Marcin Trygar
zwany przez przyjaciół Jezus. Można go spotkać w przejściach podziemnych Wrocławia jak... bębni. I TO  JAK!

Krysia Tyszkowska

Strażniczka Dni Kalendarza Majów- rozumie go i czuje niewyobrażalnie więcej   

Krysia o reinkarnacji...więcej

Kamil Rogiński Tekst Kamila o instrumentach, które robi, znalazłam na forum Shamanika i od razu wiedziałam, czego do tej pory brakowało na tych stronkach... więcej

Stasia Opyd  Oprócz tego, ze uwielbia góry i nature, gra tez na gongu i spiewa... wiecej

Konferencja 11.11.11

11.11.11 piatek, godz.10.00 Sala koncertowa Polskiego Radia Wrocław Zgromadzenie Wolnych Ludzi: Oblicza duchowości u progu 2012 r RELACJA KRYSI więcej..

Wrocław, 11.11.11
W dniu 11.11.11. w Sali Polskiego Radia Wrocław odbyła się Niezwykła Konferencja nt. „Oblicza Duchowości u progu 2012 r”., zorganizowana przez niestrudzonego Janusza Zagórskiego.

Nadszedł odpowiedni czas, ażeby pokazać, jak wiele osiągnęliśmy rozwijając się duchowo, jak obudziły się nasze zdolności wizjonerskie, odczuwanie, jak rozszerzyła się nasza świadomość. Odkodowane zostały różne szyfry zawarte w dźwiękach, obrazach, słowach, symbolach, w tańcu, można było je przeżyć, odczuć, usłyszeć na tej konferencji, która była wielką ucztą duchową.

Byłam jedną z wielu osób, która podzieliła się swoimi doznaniami osobistymi oraz zdobytą Wiedzą.

Oblicza duchowości: „Moja droga rozwoju duchowego. Osobiste wyznania duchowe”.

Na wiadomość, że mam złotą energię wewnętrzną, zareagowałam zgodnie z kobiecą intuicją i skojarzyłam ze swoim upodobaniem i zachwytem klejnotami, perłami, kamieniami szlachetnymi. Tyle tylko, że jestem świadoma faktu, że mój zachwyt nie jest zwyczajny, ale żeby go określić, brakuje mi właściwych słów. Ja je po prostu „czuję” i „łączę się z nimi”.

Od początku historii człowieka były symbolem wyższego stanu, stanowiły wspomnienie Raju. Korona z klejnotami wskazywała, że król to Bóg i jest wysłannikiem Niebios, obdarzonym nadprzyrodzonymi zdolnościami i nawiązywała do aureoli będącej oznaką świętości.

Dziś koronę i aureolę zastąpiła otoczka Światła, która otacza ludzkie ciało i nazywana jest aurą. Słowo to pochodzi z języka łacińskiego: aurum, co znaczy złoto.

Nasza aura jest Duchem naszej tożsamości, który ma połączenie z Umysłem Boga, w którym wszystko jest znane.

Z aury odczytujemy zdrowie, rozwój duchowy, a jej pole przyciąga myśli i emocje, które pozostają z nami w harmonii po to, ażebyśmy je doświadczali i uzyskiwali mądrość.

Zastanawiając się nad tym, pojawiło się pytanie – jak przejść od zwykłej obserwacji i zachwytu nad lśniącym złotem, klejnotami, do bycia człowiekiem świecącym blaskiem boskości?

Sai Baba ujął to tak, że: „najpierw trzeba dążyć do Światła, następnie być w Świetle, aż w końcu zostaje się Światłem”.

Ale jak Go rozpoznać?

To też jest proste. Światło Boga często pojawia się samo, w najmniej oczekiwany sposób. Dzieje się tak za pośrednictwem dwóch światłoczułych gruczołów: przysadki mózgowej i szyszynki.

Przysadka jest Bramą do Boga. Moment, w którym udaje nam się zobaczyć Światło, jest tą chwilą, w której nasza myśl weszła w aurę i znalazła się w mózgu. Gdy przysadka rozkwitnie w pełni, uaktywni się cały mózg, i wszystko co zawierała zostanie przekazane Umysłowi. Kiedy mózg się w pełni uaktywni, zmieni się nasza rzeczywistość. Uwolnimy się od koła życia, będziemy doświadczać wszystkich myśli w formie wspaniałych emocji, a myśli będą realizować się natychmiast.

Szyszynka ma zadanie przesyłać myśli do ciała, ażeby wywołać emocje. Im wyższa będzie częstotliwość myśli, tym wspanialsze odczujemy doznania. Pojawi się wielka radość, intelektualne olśnienie, uczucie uniesienia, a nawet podniesienia wzrostu z 1,58 cm do 2,20 cm i to odczutego realnie.

Na początku byłam zdumiona, skąd wzięło we mnie to cudowne doznanie, ale teraz już wiem. Coraz częściej zauważam, że dzieje się we mnie coś nowego, co na pewno nie jest moją wyobraźnią, a ja bez oporów to akceptuję, a później czuję się „o niebo” szczęśliwszą osobą.

Szybko pokochałam ten tajemniczy stan bycia „boską”, a wraz z nim pojawiło się nowe spojrzenie na siebie i na życie.

Zaczęłam ufać swoim odczuciom nawet wtedy, gdy mój intelekt uważał coś za niedorzeczne, wręcz śmieszne.

Odważnie wkroczyłam w zdumiewający świat zjawisk duchowych, który stał się realną stroną mojego życia.

Płynęłam w prądach powietrza nad Ziemią, a także leżałam bez ruchu na wodach oceanu, doznając uczucia przynależności do wszystkiego.

Pojawiły się sny na jawie, wizje, telepatia, uczucie pustki, kompas duchowy. Te uczucia dały mi więcej radości aniżeli ziemskie rozkosze razem wzięte.

Do tego niezbędna jest Wiedza, którą zdobywam czytając książki. Na mojej drodze w zdumiewający sposób pojawiły się książki pisane ręką Boga poprzez nauczycieli duchowych, zawierające przekazy ze Światła, przekazy z Niebios od zmarłych, z podróży kosmicznych, eksploracji obszarów niefizycznych poza ciałem R, Monroe, B. Moena, które dostarczyły ogromu wiedzy, bardzo mi w tym czasie potrzebnej.

Z kolejną Wiedzą przyszła moja inkarnacja majańska, przynosząc w Galaktycznej Metryce Urodzenia prawie wszystko, co powinnam wiedzieć o sobie, czego mam się nauczyć, jaki jest cel mojego życia.

Wiedza Majów zawarta jest w 2o pieczęciach / glifach, do których dociera się poprzez medytacje z nimi i wnoszą coś niezwykłego, duchowego.

Doznałam piękna kosmicznego tańca, który jest symbolem tworzenia i porządkowania kosmosu, a poprzez zatoczenie nogą idealnego koła także wskazuje przemianę tancerza w Boga.

W Pieczęci Niebieskiej Ręki – Energii Uzdrawiania, która jest moim Partnerem – bratnią duszą, odkryłam opis „drogi piękna”, czyli drogi życiowej polegającej na posiadaniu zdolności, która umożliwia dostrzeganie prawdziwego piękna we wszystkich rzeczach, w sobie – i to co najważniejsze – Boga w człowieku.

Dzięki tej Wiedzy zaliczyłam doświadczenie ujrzenia piękna Boga w człowieku, które pobudza niesamowitą chęć do bycia tym pięknem.

Miało to miejsce w czasie Zlotu Ludzi Nowej Ery – Harmonii Kosmosu w Sulistrowicach.
To było cudowne zjawisko, ponieważ twarz tego Człowieka specjalnie dla mnie oświetlił swoim Światłem Księżyc, który jest moim partnerem okultystycznym, pojawiającym się w życiu niespodzianie i przynoszącym prezenty-niespodzianki.

Po chwili przyszedł do mnie mój wspaniały kolega Janusz Kuliński i poprosił ażebym udała się z Nim, bo są osoby, które chcą się ze mną zapoznać. W tej grupie był Maciej M. Powiedziałam, jak wielkie wrażenie wywarł na mnie swoim pięknem Duszy, które dostrzegłam. Zostało to przyjęte w sposób szczególny, ale nie do opisania słowami. Wzbogaciłam się o wspaniały kontakt.

Razem interpretowaliśmy Metrykę Galaktyczną, wedle której Maciej M. ma Pieczęć Żółtego Człowieka, wskazującą na tożsamość boską. Jesteśmy bratnimi duszami, mamy wspólne inkarnacje, nasze spotkanie to spotkanie po wiekach. Maciej M. jest boskim mężczyzną. Zajmuje się wydobywaniem piękna z antyków, które mają duszę.

W chwili obecnej zadaję sobie pytanie, co mogłoby mnie jeszcze uszczęśliwić?

Wiadomo, że do pełnego rozkwitu potrzebne jest Oświecenie, ale jak go osiągnąć? Jak się ono objawia?

Niepodważalną zasadą jest, że „gdy uczeń jest gotowy, Mistrz zjawia się sam”.

Mam nieodparte wrażenie, że do mnie przyszło trzech Mistrzów: Horus z H. Alke z Piramidami, Żółty Człowiek z Galaktyczną Metryką Urodzenia i Kalendarzem Majów, Ramtha z Białą Księgą oraz naukami zawartymi w książkach: „Kim naprawdę jesteśmy”, „Przebudzenie na niezwykłość”, „Jezus Chrystus życie Mistrza”.

Ostatnie 10 lat spędziłam w blasku Piramidy A – Horusa, która wzmacniała moje serce i Duszę oraz odradzała wewnętrzne siły. Wraz z nią Przesłania ze Światła i inne książki H. Alkego – twórcy Instytutu w Kyborgu i piramid konstruowanych zgodnie z przekazami Horusa.

Piramidy Horusa są duchowym narzędziem, które w nowoczesny sposób tworzą specjalne miejsca mocy i stanowią nowy sposób doświadczania Boga.

W lipcu br. zakupiłam Piramidę Horusa model B – tą najważniejszą. Zwiększa ona potencjał duchowy, stabilizuje kod genetyczny DNA. Znajdujące się w niej berło z granatami leczy stare rany, chroni przed ludźmi, którzy chcą zaszkodzić i wykazuje wiele innych pozytywnych działań.

Zgodnie z Wiedzą Majów jestem opatrzona Pieczęcią Żółtego Człowieka – Energią Wolnej Woli, Mądrości. Ta energia przygotowuje obieg transformacji w naturalny sposób, sprawia że człowiek zostaje pobudzony, uszlachetniony i ukierunkowany.

Jest to Wielkie Dzieło Duchowej Alchemii, które przemienia nieszlachetny ołów w czyste złoto.

Wszyscy ci, którzy są oznaczeni tą Pieczęcią, mają powody do radości i świętowania.

Wraz z Piramidą B – otrzymałam pd Ireny Mielimąki informację o dotąd mi nieznanym Wielkim Mistrzu Ramtha, twórcy Ramthańskiej Szkoły Oświecenia w Stanach Zjednoczonych i Jego „Białej Księdze”.

Lektura książek Ramthy to najprawdziwsza uczta duchowa. Jest to coś zupełnie nowego. Treści w nich zawarte stanowią system myślowy, zawierający w sobie metodę umożliwiającą zastosowanie jej w życiu, poprzez uzyskanie doświadczenia, które staje się mądrością zapisaną w Duszy.

Ramtha naucza, że oświecenie nie ma nic wspólnego z namaszczeniem i mesjaszem, że jedyne oświecenie i zbawienie jakie istnieje, to uzmysłowienie sobie swoje własnej boskości, czyli to, że jesteśmy Bogami.

To stwierdzenie jest wyzwaniem dla obecnych czasów, dręczonych błędną interpretacją boskości i niewłaściwym interpretowaniem Wiedzy i Mądrości.

Ramtha podrożą do oświecenia nazywa wspinanie się energii kundalini do siódmej Pieczęci / czakramu na czubku głowy. Początek tej podróży jest wyrażany symbolicznie, jako przebudzenie się Węża, jego rozdwojenie i taniec wokół kręgosłupa i czakramów.

Taniec ten jonizuje płyn w kręgosłupie, który zmienia jego strukturę molekularną. To powoduje otwarcie śródmózgowia, które jest bramą do podświadomego umysłu. Wówczas człowiek doznaje oślepiającego błysku Światła – nazywanego Oświeceniem.

Jedyna droga jaka wiedzie do Oświecenia polega na emocjonalnym objęciu myśli, która wchodzi w nasze procesy myślowe, doświadczenie jej w życiu, dzięki któremu staje się mądrością zapisaną w Duszy na wieki.

Oświecenie jest całkowitą realizacją możliwości człowieka, uzyskaniem nieograniczonego umysłu, wniebowstąpienia i nieśmiertelności.

Dla tych ludzi, którzy uważają ze przegrali życie, mają poczucie winy, bo zrobili coś złego, Ramtha przekazuje Wiedzę „ku pokrzepieniu serc”, o której nigdy nam się nie śniło.

To przesłanie brzmi tak:

Od czasów naszego narodzenia rozpoczęła się wielka wyprawa w celu zrozumienia emocjonalnego wszystkich naszych myśli.

Rolą naszej Duszy jest zapisywanie emocji każdej myśli i ponaglanie doświadczania tego, czego jeszcze nie poznaliśmy w życiu.

Nasza Dusza spragniona jest tego, czego jeszcze nie doznała i wywołuje w nas poczucie „chcenia”, które popycha nas do doświadczania. Uzyskane zrozumienie sprawia, że tego już nigdy doświadczać nie będziemy musieli.

Każde doświadczenie jest właściwe. To jest edukacja. Tak naprawdę nikt nigdy nie przegrywa w życiu. Ta Wiedza uwalnia nas od kary, grzechów, sądów. Bóg nigdy nikogo nie osądza.

Nadszedł czas na nowe nauki, które tak naprawdę nie są nowe.

Nowa Era zwana Złotą Erą Duchowości jest już na horyzoncie, co znaczy, że BÓG był i jest w nas, że jesteśmy Bogami.

Krystyna Tyszkowska

 

6.11.2011

To będzie wielkie energetyczne i duchowe wydarzenie.
W całym świecie a także w Polsce odbywać się będą w tym dniu różne spotkania, warsztaty, medytacje. Myślę, że to co wydarzy się wtedy we Wrocławiu będzie miało szczególną moc. Będzie to kongres w liczącej 500 miejsc sali konferencyjnej w Polskiego Radia Wrocław.

 

Patronat medialny: „Czwarty Wymiar”

Organizator: Ośrodek Edukacji Janusz Zagórski

Program (aktualizacja z 3.X.2011 r.)

10.00

Otwarcie z przesłaniem – Paulina Maciejewska i Janusz Zagórski

11 listopada Święto Niepodległości Polski

10.10

Cezarego Stawskiego z gitarą powitanie

10.20

Narodziny Człowieka - Duchowe Misterium – materiał filmowy

10.30

„Dźwiękowy Pył - Misterium Dobrych Myśli” - Aleksandra Biała – Sówka i Gong Men Witold Jabłoński - Przesłanie

10.35

Myśl Warszawska u progu 2012 – wstąpienie Elżbiety Nowalskiej

11.05

Rozpoczęcie Wielkiej Medytacji i Wizualizacji „Harmonia w Nas - Pokój w Galaktyce”

Czas: godzina 11.11 rano w dniu 11.11.11 to symboliczny początek nowej ery zdarzeń. Spływ wielkiej energii na ludzi i całą planetę oraz wygenerowanie silnego pozytywnego obrazu „nowego świata” w naszych sercach i umysłach. Oprawa muzyczna w wykonaniu Devi i Narendry"

11.20

BO YIN RA – moja droga do Boga - dr Krystyna Brzecka

11.40

Moja droga do Wielkiej Piramidy – przesłanie miłości Krystyny Maciąg (nagranie wideo)

11.50

Kompozycje Cezarego Stawskiego

"Odżywianie światłem – dieta praniczna" – Zofia Buczma-Veni

12.30

Jak przygotować się do 2012 roku? - Danuta Anna Sharma z Wiednia

12.55

Bashar – niezwykły wysłannik – prezentacja Dionizego Pietronia

13.15 Moje malarstwo i wiersze jako przekaz duszy – wystąpienie znanej wrocławskiej malarki Teresy Śląskiej

13.30

Współczesność duchowości - Petros Karaplios

14.00

Bashabora – niezwykły uzdrowiciel w imię Jezusa – widziałam go z bliska – Helena Smereczyńska

14.15

Satha Sai Baba działa z innego wymiaru – wypowiedź i muzyka Mariusza Jabłońskiego

14.45

Piotra Włosta historia niezwykła – materiał filmowy

15.00

Przerwa obiadowa

15.25

Bruno Groning – uzdrawianie duchowe

15.35

Skąd przychodzę i dokąd dziś zmierzam ? – wystąpienie Romualda Kuli, uczestnika ruchu Charyzmatyków ilustrowane jego kompozycjami na gitarę i harmonijkę

15.55

Mandala dźwięku - koncert mis, gongów oraz śpiew - Ewa Wachowiak

Andrzej Sęk

16.15

Moja droga rozwoju duchowego

Osobiste wyznania duchowe:

Krystyna Tyszkowskiej

Teresy Sękowskiej

Irmy Pyszniak

Sławomira Szerera

Marii Samborskiej

Krystyny Minichowicz

Helena Smereczyńska

17.40

Duchowe oblicza Ruch Wolnych Ludzi.

Przesłanie na 2012 i dalej

Wystąpienie Janusza Zagórskiego

17.50

Dźwięki na zakończenie

18.00

Zakończenie

Info: januszzagorski.pl oraz niezaleznatelewizja.pl tel. 533 885 883. Koszty wejściówki - 25 zł, gdy płatne przelewem przed imprezą oraz 30 zł, gdy płatne gotówką dniu i miejscu imprezy. Sprzedaż od 9.00.

Przelew na Ośrodek Edukacji Janusz Zagórski, 50-320 Wrocław, ul. Oleśnicka 27/7 do Deutsche Bank 89 1910 1064 0030 2553 4121 0001
dopisek: 11

 

11-13 listopada

Dla wszystkich, którzy chcą kontynuować w kameralnym gronie spotkania w tej atmosferze proponujemy weekend w schronisku „Pod Wieżycą” w Sobótce rezerwując sobie
miejsca noclegowe w schronisku PTTK tel. (71) 342 61 42 oraz 713162857. Ilość miejsc ograniczona i konieczne jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji miejsca pod podanym powyżej numery telefonów. Jak chcecie porozmawiać więcej info sprawy te załatwiają Ewa Wachowiak i Andrzej Sęk (mail@jogarelaksu.alohapoland.org)

Oto ich apel: „Przybywajcie spontanicznie tak jak to czujecie. Dobrze jest wiedzieć wcześniej ile osób jest naprawdę zmotywowanych do wspólnych działań i współpracy dlatego zachęcam do rezerwacji miejsc i pomyślenia o własnych programach i dzielenia się swoimi doświadczeniami i wiedzą ku pożytku wszelkich istot żyjących na Ziemi.”

 


 

Ilość komentarzy: 12 | Dodaj komentarz

Komentarze:

DZIEKI :) (1) ~Dorota, 2011-11-21 19:54:58
Dzieki wielkie Krysiu, za Twoja relacje i tak otwarte wyznania, przemyslenia.
qTHWAiWtAxJpZ (1) ~HYECUPucAT, 2012-05-21 04:38:20
That is very fascinating, You are a very skileld blogger.I've joined your rss feed and stay up for in the hunt for more of your wonderful post. Also, I've shared your site in my social networks
Layla (0) ~http://baffelt.hatenablog.com/entry/2014/02/16/000600, 2014-07-25 07:07:25
I appreciate you sharing this blog article.Really thank you! Really Cool.
Kaylee (1) ~http://thebestshoelifts.webnode.com/news/what-causes-foot-pain-/, 2014-08-08 01:39:21
This site is my inspiration, very great design and Perfect subject material.
Emmett (0) ~http://gaffelt.tumblr.com/post/76823081929/common-causes-of-foot-pain-and-discomfort, 2014-08-08 21:44:22
My dream wouldn’t normally be just one place. Just finding the money and capacity to travel and find out it all.
Bella (0) ~http://ultimateheightreview.blog.fc2.com/blog-entry-2.html, 2014-08-12 08:43:56
We’re a group of volunteers and opening a new scheme in our community. Your site provided us with valuable info to work on. You’ve done an impressive job and our entire community will be grateful to you.
Darwin (0) ~http://tallernow.mywapblog.com/leg-stretching-operation-or-perhaps-shoe.xhtml, 2014-08-13 06:39:20
Does your blog have a contact page? I’m having a tough time locating it but, I’d like to shoot you an email. I’ve got some recommendations for your blog you might be interested in hearing. Either way, great blog and I look forward to seeing it improve over time.
Fitflop UK Beads (0) ~http://www.fitflopssaleclearanceuk.com/fitflop-uk-beads-c4.html, 2018-07-07 19:43:25
I wish to show my admiration for your kindness in support of persons that need assistance with that subject. Your very own dedication to getting the solution along appears to be wonderfully advantageous and have allowed people like me to realize their pursuits. Your own warm and helpful suggestions means this much a person like me and somewhat more to my office colleagues. Warm regards; from all of us.
Nike Lebron 10 Max (0) ~http://www.nikeoutlet-storeonlineshopping.com/nike-lebron-10-max-c17_62.html, 2018-07-15 22:34:50
Hi there! I just wanted to ask if you ever have any trouble with hackers? My last blog (wordpress) was hacked and I ended up losing a few months of hard work due to no back up. Do you have any solutions to protect against hackers?
Wyraź swoją opinię:

powered by AdvaCMS