Wyszukiwarka
GALERIA PRZYJACIÓŁ

Janusz Zagórski
dziennikarz, badacz, popularyzator nauki, społecznik... i wiele innych. Po prostu Człowiek- Instytucja... więcej

Jurek Milewski, czyli Szaman Miejski
Lubi zaglądać w przyszłość.
Jego pasje to   numerologia i tarot ... więcej

 

Marcin Trygar
zwany przez przyjaciół Jezus. Można go spotkać w przejściach podziemnych Wrocławia jak... bębni. I TO  JAK!

Krysia Tyszkowska

Strażniczka Dni Kalendarza Majów- rozumie go i czuje niewyobrażalnie więcej   

Krysia o reinkarnacji...więcej

Kamil Rogiński Tekst Kamila o instrumentach, które robi, znalazłam na forum Shamanika i od razu wiedziałam, czego do tej pory brakowało na tych stronkach... więcej

Stasia Opyd  Oprócz tego, ze uwielbia góry i nature, gra tez na gongu i spiewa... wiecej

Komentarze:

Myślenie ma przyszłość!!!~racjonalista, 2011-11-27 20:01:34
oj ludziska!!! większość krytykantów na tym portalu to ludzie o ciasnych umysłach i braku wyobraźni. Nauka nie jest zupełnie odkryta i dłużo czasu jeszcze minie zanim ją poznamy. Niektóre prawdy naukowe wbite nam w głowy w cyklu powszechnej edukacji są poprostu sprzeczne z rzeczywistością, w teoriach naukowych jest mnóstwo dziur. Dla przykładu teoria względności się kupy nie trzyma, kolejna teoria \"wielkiego wybuchu\" to kolejna bujda na resorach. Dziurawa jak ser szwajcarski. Teoria strun - przecież nikt myślący tego nie strawi. W moim umyśle ufo nie funkcjonuje ale też bezkrytycznie nie łykam wszystkiego co podpisane przez prof. doc. dr. wręcz brzydzę się tym co nie jest zweryfikowane w praktyce. Jedno jest pewne cenię P. Janusza Zagórskiego za jego działalność i odwagę w ujawnianiu rzeczy anormalnych. Żałuję, że w tym roku nie zorganizował Forum Wynalazków Niekonwencjonalnych.
IpOVHpqAyMmQcyfPi (0) ~wYiMtQYLXozANtyMU, 2012-08-03 00:21:02
Pojechałabym z przyjemnością jecszze raz bo po Białowieży czuje niedosyt, zwłaszcza kontaktu z prowadzącym, ktf3ry lejkiem wlał mi wiedzę do głowy,ale tej ciągle mało, teraz trzeba ćwiczyć ćwiczyć ćwiczyć, jak się naćwicze to przyjadę sie pochwalić. Dziękuje za te warsztaty czyje się po nich dużo pewniej, a to że fotografujemy macro w małym studio w pokoju to dla mnie odkrycie.

wróć

Wyraź swoją opinię:

powered by AdvaCMS